compare_arrows 0

Premier Group

25 РОКІВ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
PREMIER ВІДЗНАЧАЄ СРІБНИЙ ЮВІЛЕЙ

Premier - унікальний бренд в світі догляду за шкірою, який отримав всесвітнє визнання за досягнення в області здоров'я шкіри, з гордістю відзначає 25-річчя наукових досліджень і виробництва продукції високого класу з використанням мінералів Мертвого моря.

Коли природа з'єднується з наукою

Мертве море є величезним сховищем, що містить найвищу концентрацію океанічних мінералів природного походження в світі. Команда дослідників Premier використовує поєднання самих передових технологій, частина з яких є запатентованими науковими відкриттями, з природними інгредієнтами і мінералами Мертвого моря.

У чому наш секрет

Продукція Premier широко відома в світі своєю інноваційністю та ефективністю, і по праву вважається джерелом життєвої енергії, кисню, поживних речовин, сприяючи регенерації та реконструкції клітин шкіри. Науково підтверджені цілющі властивості мінералів Мертвого моря в комбінації з іншими інгредієнтами, ніколи не досягли б своєї максимальної ефективності, якби не успішний досвід компанії Premier , об'єднала їх в унікальний ліпосомальний комплекс. Ця складна система дозволяє не тільки доставляти все активні речовини наших продуктів безпосередньо в клітини шкіри, але і забезпечує їх повільне вивільнення і, тим самим, подовження періоду їх дії.

Увага до деталей

Дослідницький відділ лабораторії Premier складається з академічних вчених зі світовим ім'ям, які працюють пліч-о-пліч з провідними технологами. У їх розпорядженні найсучасніше обладнання і технології, які є найпередовішими, і які не так давно сприймалися як щось фантастичне. Завдяки цьому, продукція Premier удостоєна десятків міжнародних нагород за свої унікальні розробки в області антивікового догляду.

Немає приводу для критики

Завдяки нашому відділу якості, компанія регулярно підтверджує відповідність найсуворішим стандартам в світі. Виробництво компанії являє собою комплекс, сертифікований згідно ISO (Міжнародна організація по стандартизації) і GMP (Правила організації виробництва і контролю якості лікарських коштів). Кожен етап виробництва, разом з додатковими операціями, для гарантії якості, виконується під строгим контролем. Компанія Premier нагороджена "Знаком за хорошу якість оригінальних продуктів Мертвого моря» від «Ізраїльської асоціації виробників косметики» і «Асоціації виробників Ізраїлю». Такий знак присвоєно лише кільком виробникам косметики в Ізраїлі - тим, хто беззаперечно дотримується найвищі стандарти якості під час роботи з мінералами Мертвого моря.

Довкілля під захистом

Ми максимально дбаємо про навколишнє середовище. Виробничі потужності Premier використовують сонячні джерела енергії та інші енергозберігаючі технології. Всі наші продукти не містять озоноруйнівних речовин, використовують упаковку з перероблених матеріалів і ніколи не тестувалися на тваринах.


МОВОЮ ЦИФР

1993

Рік заснування бренду Premier компанією Premier Dead Sea Cosmetics Laboratories Ltd.

В основі стартового капіталу компанії лежать приватні вкладення, без залучення будь-яких державних коштів, публічних фондів та інших зовнішніх інвестицій.

72

Кількість країн, до яких надходить продукція компанії.

400

Асортимент компанії Premier налічує близько 400 різних продуктів, кожен з яких має свої науково обгрунтовані переваги.

10

Як невід'ємна частина свого світогляду, з року в рік, компанія жертвує 10% своїх доходів (згідно внутрішньому обліку) на допомогу нужденним.

5574

квадратних метрів займає високотехнологічний виробничий комплекс компанії, що здійснює повністю автоматизований і комп'ютеризований процес виробництва продукції.

300

Штат компанії налічує більше 300 чоловік, зайнятих в офісі і на виробництві в Ізраїлі.

21

Число мінералів, які використовуються для виготовлення продукції компанії, 12 з яких - мінерали самого унікального водойми, Мертвого моря, що не зустрічаються більше ніде в світі.

18

Кількість міжнародних нагород, отриманих компанією, беручи до уваги різних номінацій і премій.

З самого початку нашого сходження, від найнижчої точки на Землі до вершин успіху в світі косметики, компанія Premier вирішила - Ми кидаємо виклик часу!

Ласкаво просимо у МАЙБУТНЄ БЕЗ ВІКУ!