compare_arrows 0

Коллекция косметики мёртвого моря Prestige Blue от Premier

Компанія Dead Sea Premier відзначає своє 25-річчя разом з Мерайєю Кері.

Бренд Premier, що володіє всесвітньої репутацією в області турботи про здоров'я шкіри, з гордістю відзначає 25-річчя вивчення і застосування багатств мінералів Мертвого моря разом з всесвітньо відомою естрадною співачкою, автором і зіркою екрану Мерайєю Кері.

Представляємо унікальну колекцію Mariah Carey з обмеженим накладом з 3-ох чудових, вдосконалених продуктів для догляду за шкірою. Кожен з них поєднує найпередовіші досягнення науки, багатство мінералів Мертвого моря і чисте 24-каратне золото.

  • Сортуватиarrow_drop_down
    Тільки наявні:

омолоджуючий Арагао

омолоджуючий Арагао

Арганова олія - рослинний продукт, що входить до переліку найдорожчих, рідкісних і цінних продуктів в світі. Унікальне дерево Арганії, плоди якого служать сировиною для виробництва арганового масла, виростає лише в одному місці на нашій планеті - на Південно-Заході Королівства Марокко, тому його називають «рідким золотом Марокко», а населяють Марокко берберські племена вважають арганії «деревом життя». Арганова олія - ​​ефективне, корисне і поживне масло, насичене різними жирними кислотами - олеїнової, лінолевої, пальмітинової і стеаринової, вітаміном Е і скваленом.
Компанія Premier пропонує новинку - антівозрастую лінію для волосся - AGE DEFYING ARAGAN, спеціально розроблену для лікування сухих і ламких волосся. За допомогою цих фантастичних коштів, волосся набуває природну м'якість і еластичність, стають живими і шовковистим.