compare_arrows 0

Коллекция косметики мёртвого моря Prestige Blue от Premier

Компанія Dead Sea Premier відзначає своє 25-річчя разом з Мерайєю Кері.

Бренд Premier, що володіє всесвітньої репутацією в області турботи про здоров'я шкіри, з гордістю відзначає 25-річчя вивчення і застосування багатств мінералів Мертвого моря разом з всесвітньо відомою естрадною співачкою, автором і зіркою екрану Мерайєю Кері.

Представляємо унікальну колекцію Mariah Carey з обмеженим накладом з 3-ох чудових, вдосконалених продуктів для догляду за шкірою. Кожен з них поєднує найпередовіші досягнення науки, багатство мінералів Мертвого моря і чисте 24-каратне золото.

  • Сортуватиarrow_drop_down
    Тільки наявні:

Ароматерапія *. Парафармацевтические НАУКОВИЙ КОНЦЕПТ **

Ароматерапія *. Парафармацевтические НАУКОВИЙ КОНЦЕПТ **

* Ароматерапія - це вид альтернативної медицини і метод лікування захворювань із застосуванням натуральних ефірних масел.

** парафармацевтические продукція - це товари додаткового асортименту до лікарських засобів і продуктів медичного призначення, призначені для профілактики, лікування та полегшення стану людини, догляду за частинами тіла. Парафармацевтичні косметичні засоби мають захисні властивості і лікувальним ефектом.

Натуральні ефірні масла відомі людям з давніх-давен. Більшість ароматів використовувалося у вигляді притирань, мазей і фіміаму - ароматичного пахощі, речовини, що спалюється при богослужіннях. Згодом, захищаючи себе від спеки, морозу і несприятливих умов, люди стали змішувати рослини, багаті ароматичними речовинами, з тваринними і рослинними оліями, змащуючи тіло і захищаючи шкіру від пересихання.

Порушення обмінних процесів, несприятлива екологія та стреси призводять до нездатності знаходяться під шаром епідермісу сальних залоз постачати шкіру необхідною кількістю мастила, яка служить захисним бар'єром, призводить до проблем шкіри на менш захищених ділянках тіла - це особа, руки і ноги.

Звичайні засоби догляду за шкірою містять масла, які живлять шкіру зовні, але набагато важливіше доглядати за шкірою зсередини. З цією метою компанія PREMIER спеціально розробила парафармацевтіческую наукову концепцію у вигляді комбінації ефірних олій і екстрактів, інноваційного ліпосомального комплексу, здатного донести всі важливі речовини глибоко в шкіру, а також активних мінеральних інгредієнтів Мертвого моря, - джерела самих висококонцентрованих природних морських мінералів в світі, і створила розкішні засоби по догляду за проблемною шкірою обличчя, рук і ніг - ароматерапія.