compare_arrows 0

Коллекция косметики мёртвого моря Prestige Blue от Premier

Компанія Dead Sea Premier відзначає своє 25-річчя разом з Мерайєю Кері.

Бренд Premier, що володіє всесвітньої репутацією в області турботи про здоров'я шкіри, з гордістю відзначає 25-річчя вивчення і застосування багатств мінералів Мертвого моря разом з всесвітньо відомою естрадною співачкою, автором і зіркою екрану Мерайєю Кері.

Представляємо унікальну колекцію Mariah Carey з обмеженим накладом з 3-ох чудових, вдосконалених продуктів для догляду за шкірою. Кожен з них поєднує найпередовіші досягнення науки, багатство мінералів Мертвого моря і чисте 24-каратне золото.

  • Сортуватиarrow_drop_down
    Тільки наявні:

Minerals To Go - Мінерали з собою

Minerals To Go - Мінерали з собою

Лінія продуктів Minerals-To-Go спеціально створена для сучасних ділових людей, що приділяють особливу увагу своєму зовнішньому вигляду, що активно займаються спортом, любителів спортзалів і СПА комплексів. Ця лінія продуктів насичена унікальними мінералами Мертвого моря і рослинними засобами, що дає прекрасну можливість тонізувати і доглядати за шкірою. Будь-який засіб лінії Minerals-To-Go володіє силою і цілющими якостями, які ви можете відчути, тільки занурившись в насичені мінералами води Мертвого моря. Ваша шкіра і волосся вберуть всі необхідні мінерали і вітаміни, знайдуть здоров'я і красу, зроблять Ваш зовнішній вигляд бездоганним і невідпорним.