compare_arrows 0

Коллекция косметики мёртвого моря Prestige Blue от Premier

Компанія Dead Sea Premier відзначає своє 25-річчя разом з Мерайєю Кері.

Бренд Premier, що володіє всесвітньої репутацією в області турботи про здоров'я шкіри, з гордістю відзначає 25-річчя вивчення і застосування багатств мінералів Мертвого моря разом з всесвітньо відомою естрадною співачкою, автором і зіркою екрану Мерайєю Кері.

Представляємо унікальну колекцію Mariah Carey з обмеженим накладом з 3-ох чудових, вдосконалених продуктів для догляду за шкірою. Кожен з них поєднує найпередовіші досягнення науки, багатство мінералів Мертвого моря і чисте 24-каратне золото.

  • Сортуватиarrow_drop_down
    Тільки наявні:

Perfection

Perfection

Лінія продуктів Prestige Perfection спеціально розроблена для того, щоб вирівняти мікрорельєф, поліпшити тон і повернути здоровий колір обличчя втомленої, старіючої шкіри. Дбайливо доглядаючи за шкірою, продукти лінії глибоко проникають в пори, очищають шкіру від токсинів і забруднень; їх поживна формула призводить шкіру в нормальний стан і додає сяйво. Чудовий склад активізує і запускає механізм регенерації клітин, підсилює швидкість обмінних процесів і здатність шкіри до самовідновлення. Активні інгредієнти в складі кожного продукту відмінно насичують глибокі шари шкіри, щоб стати її життєвим джерелом енергії, кисню і поживних речовин.