compare_arrows 0

Коллекция косметики мёртвого моря Prestige Blue от Premier

Компанія Dead Sea Premier відзначає своє 25-річчя разом з Мерайєю Кері.

Бренд Premier, що володіє всесвітньої репутацією в області турботи про здоров'я шкіри, з гордістю відзначає 25-річчя вивчення і застосування багатств мінералів Мертвого моря разом з всесвітньо відомою естрадною співачкою, автором і зіркою екрану Мерайєю Кері.

Представляємо унікальну колекцію Mariah Carey з обмеженим накладом з 3-ох чудових, вдосконалених продуктів для догляду за шкірою. Кожен з них поєднує найпередовіші досягнення науки, багатство мінералів Мертвого моря і чисте 24-каратне золото.

  • Сортуватиarrow_drop_down
    Тільки наявні:

Luxury Collection

LUXURY COLLECTION - це розкішний догляд за кожною клітинкою Вашого тіла. Унікальні склади, найніжніші текстури, які зволожують, живлять, захищають шкіру від агресивних факторів навколишнього середовища, перетворюють догляд в справжню насолоду. Спеціальні косметичні формули містять:

  • активні інгредієнти Мертвого моря сприяють виведенню токсинів, відновлювати водний баланс, стимулюють клітинну активність.
  • ліпосомальна комплекс, забезпечує проникнення активних поживних речовин в глибокі шари шкіри, зміцнює, запобігає в'янення і передчасне старіння шкіри.
  • Ботанічні екстракти рослин сприятливо впливають на здоров'я шкіри, компенсують втрату вологи, надають відновлюючу, захисне і протизапальну дію.

У LUXURY COLLECTION кожна жінка знайде своє унікальне засіб для відновлення, збереження і продовження молодості, краси і здоров'я своєї шкіри.