compare_arrows 0

Коллекция косметики мёртвого моря Prestige Blue от Premier

Компанія Dead Sea Premier відзначає своє 25-річчя разом з Мерайєю Кері.

Бренд Premier, що володіє всесвітньої репутацією в області турботи про здоров'я шкіри, з гордістю відзначає 25-річчя вивчення і застосування багатств мінералів Мертвого моря разом з всесвітньо відомою естрадною співачкою, автором і зіркою екрану Мерайєю Кері.

Представляємо унікальну колекцію Mariah Carey з обмеженим накладом з 3-ох чудових, вдосконалених продуктів для догляду за шкірою. Кожен з них поєднує найпередовіші досягнення науки, багатство мінералів Мертвого моря і чисте 24-каратне золото.

  • Сортуватиarrow_drop_down
    Тільки наявні:

Premier Prestige Quartz Gem

Premier Prestige Quartz Gem
Колекція Quartz Gem - це феєрична лінія продуктів для догляду за шкірою, в основі якої сила дорогоцінного рожевого кварцу і чудових рослин, підтягують шкіру і зраджують їй сяйво.

Вчені досліджували властивості пудри рожевого кварцу, щоб використовувати її для отримання скульптурного ефекту. Розроблену інноваційну формулу експерти посилили фантастичними властивостями стовбурових клітин альпійської троянди і ліпосомного комплексом рослинного походження, що приносять в шкіру інгредієнти, що будять почуття і омолоджуючі шкіру.